Klub Strzelecki Skaut to przede wszystkim SPORT, a więc treningi i zawody sportowe, ale nie tylko. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W KS Skaut znajdzie się miejsce również na strzelania czysto rekreacyjne.
Szefem działu sportowego jest Łukasz Matuszczak (lmatuszczak@ksskaut.pl), który ma bardzo szerokie doświadczenie w organizacji spotkań strzeleckich. Łukasz ma wsparcie naszych najbardziej doświadczonych klubowych kolegów: Roberta Puzonia (broń i amunicja), Jurka Mynarskiego (dz. techniczny), Zbyszka Kubicza, Halinki Drożdż, Darka Sobkowskiego, Wojtka Koconia i wielu innych.

Po więcej informacji zapraszamy na poniższe strony:

1. Wtorki na Filarowej – treningi i zawody z obserwatorem OZSS na strzelnicy przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej (broń małokalibrowa).
  2. Czwartki w Gun Clubie – możliwość indywidualnego treningu w każdy czwartek na strzelnicy Gun Club w Bielsku-Białej; przy okazji również można spotkać się tam z Zarządem Klubu.
  3. Zawody w Jawiszowicach – informacje o planowanym pikniku strzeleckim oraz zawodach klubowych umożliwiających rywalizację z innymi oraz przedłużenie licencji PZSS.
  4. Kalendarz klubowy – aktualne terminy spotkań.