Gun Club w Bielsku-Białej przy ul. 1go Maja  to świetne miejsce do indywidualnych treningów. Strzelnica jest zamknięta i dysponuje 10 stanowiskami strzeleckimi umożliwiającymi strzelania na dystansach do 25 metrów.

Dzięki świeżo podpisanemu porozumieniu pomiędzy Klubem a strzelnicą, ustalono dla naszych Klubowiczów rabat na opłatę za korzystanie ze strzelnicy, która w czwartki będzie wnosić 45 zł za każdą rozpoczęta godzinę. W pozostałe dni tygodnia obowiązuje normalna opłata w wysokości 50 zł. Opłatę za korzystanie ze strzelnicy Klubowicz wnosi do kasy strzelnicy.

Dodatkowo warto podkreślić, iż czwartki to również dni otwartego biura klubowego. Zapraszamy! Możecie podrzucić dokumenty, czy choćby wpaść pogadać. Aktualnie „pracujemy” nad ekspresem do kawy… tak, również dla Was 🙂

Jak już nas odwiedzicie w czwartek, to przy okazji można skorzystać ze strzelnicy, bo właśnie w czwartki odpłatnie udostępniamy Klubowiczom do treningów broń klubową, która aktualnie będzie znajdować się w magazynie broni. Ceny przedstawione poniżej zawierają koszt amunicji, koszty amortyzacji i konserwacji broni oraz nadzór prowadzącego strzelanie. Ceny nie uwzględniają opłaty za korzystanie ze strzelnicy.

Terminy i godziny powyższych znajdziecie w naszym kalendarzu.

Trening z broni kal. 9mm – 50 strzałów. Cena treningu – 50 zł.
Dostępna broń – pistolety: CZ 75 SP-01, CZ 75 SP-01 SHADOW, CZ 85 COMBAT, CZ P10C.

Trening z broni kal. .22lr – 50 strzałów. Cena treningu – 30 zł.
Dostępna broń – pistolety Browning Buck Mark  i karabinki S&W M&P 15.

Trening z broni kal. .223 – 40 strzałów. Cena treningu – 80 zł.
Dostępna broń – karabinki Savage MSR 15 Patrol oraz karabinek Savage MSR 15 Recon z kolimatorem Aimpoint CRO 200150.

Trening z broni kal. 7,62×39 – 40 strzałów. Cena treningu – 60 zł.
Dostępna broń – karabinki typu AKMS.

Dostępność poszczególnych jednostek i typów broni w konkretne czwartki może być ograniczona (serwis lub konieczność ich użycia w innych zaplanowanych wydarzeniach klubowych, brak amunicji itp.).

Trening z użyciem broni klubowej jest możliwy tylko z użyciem klubowej amunicji.

Serdecznie zapraszamy!