Policzmy się!!!

Drodzy Klubowicze.

Po pierwszych burzliwych tygodniach urzędowania, przyszedł czas na uporządkowanie kolejnej istotnej sprawy, a mianowicie Waszych danych osobowych. Niestety od ustępującego Zarządu nie otrzymaliśmy listy członków, a cała baza danych zbierana przez te wszystkie lata przez Klub została, w bliżej nieokreślonym „gdzieś”. Mamy jakąś dokumentację, jednakże delikatnie mówiąc, jest ona niepełna. Obecnie posiadamy dostęp do portalu PZSS, ale wielu z Was tam jeszcze nawet nie zaglądnęło. Generalnie na portalu PZSS panuje chaos, a brak uzupełnionych danych osobowych nie ułatwia sprawy. Jako dobry przykład, obrazujący to wszystko, może posłużyć obecny przewodniczący Komisji Rewizyjnej, który w ogóle nie był zarejestrowany w bazie PZSS, a opłaca składki członkowskie już od 2 lat.

W związku z powyższym, zwracamy się do Was drodzy Klubowicze, z gorącą prośbą o niezwłoczne uzupełnienie ankiety osobowej i powiadomienie wszystkich osób, o których wiecie, że są członkami naszego Klubu o zaistnieniu tej naglącej potrzeby. Jest to niezbędny element całej układanki jaką jest sprawne działanie naszego Klubu oraz Waszych licencji.

W trosce o poufność i bezpieczeństwo Waszych danych informujemy, że zdecydowaliśmy się na wdrożenie ochrony bazy danych, która jest zgodna z przepisami RODO.

Ze strzeleckim pozdrowieniem
Wasz Zarząd

Link do ankiety osobowej