Zadawałeś sobie kiedyś takie pytania?

Czy chciałbyś poznać nową pasję?

Czy chciałbyś zdobyć umiejętność posługiwania się bronią palną? 

Czy chciałbyś zdobyć pozwolenie na broń palną?

Czy chciałbyś posiadać własną broń palną?

Czy chciałbyś zmierzyć się w zawodach strzeleckich?

Czy chciałbyś poznać nowych ciekawych ludzi?

Jeśli odpowiedziałeś choćby na jedno powyższych pytań TAK to zapraszamy do naszego grona!

Klub Strzelecki SKAUT, zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody, która zapewni Ci adrenalinę i świetną zabawę!

Dołącz do nas i odkryj unikalny system szkolenia, który pozwoli Ci na zdobycie niezbędnych umiejętności i posiadania własnego pozwolenia na broń. Nie musisz mieć doświadczenia ani własnego arsenału – nasi instruktorzy nauczą Cię, jak celnie strzelać! Przejdziesz intensywne szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, abyś mógł poznać jak bezpiecznie obchodzić się z bronią, a także opanować sztukę strzelania z każdej broni, jaką sobie wymarzysz. Nasza zdawalność egzaminów na patent strzelecki wynosi aż 99%, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zdobędziesz umiejętności strzeleckie na bardzo wysokim poziomie, w krótkim czasie.

Dołącz do nas! Przeżyj przygodę, której nigdy nie zapomnisz!

Zarząd Klubu Strzeleckiego SKAUT