Tą drobną parafrazą zaczerpniętą z „Potopu” Henryka Sienkiewicza, zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze strzelectwem sportowym w naszym klubie.

Już teraz Klub Strzelecki SKAUT w Bielsku-Białej rozpoczyna nabór nowych członków klubu. Swoją chęć przystąpienia do naszego klubu możecie wyrazić wypełniając poniższą ankietę w terminie do 28.08.2021 r. W związku z obecną sytuacją do tej daty poinformujemy Was o terminach spotkania informacyjnego, szkolenia teoretycznego i praktycznego. Nasz klub i doświadczeni instruktorzy skutecznie przygotowują Cię do egzaminu na patent strzelecki (nie wiesz co to patent? nie szkodzi, wszystko Ci wytłumaczymy 🙂 ).

Potem będziesz mieć otwartą drogę do licencji strzelca sportowego oraz uzyskania pozwolenia na broń do celów sportowych. Do tego czasu przekonasz się, że sport strzelecki ma coś do zaoferowania dla każdego. Może polubisz strzelanie do rzutków? Może zasmakujesz w kwintesencji sportu strzeleckiego, a więc strzelectwie pneumatycznym? Może strzelanie dynamiczne, które wymaga nie lada skupienia i koordynacji?

Zainteresowany(a)? Świetnie! Wypełnij proszę poniższy formularz abyśmy wiedzieli jak się z Tobą skontaktować.