Tą drobną parafrazą zaczerpniętą z „Potopu” Henryka Sienkiewicza, zachęcamy do rozpoczęcia przygody ze strzelectwem sportowym w naszym klubie.

Już teraz Klub Strzelecki SKAUT w Bielsku-Białej rozpoczyna nabór nowych członków klubu, a co za tym idzie: spotkanie informacyjne (już 6 marca o godzinie 18.00 w hotelu Qubus w sali B), szkolenia teoretyczne (już 19 marca o godzinie 18.00 w hotelu Qubus w sali B) , szkolenia praktyczne (już 20 marca o godzinie 17.00 na strzelnicy przy ul. Filarowej z tyłu ZSSiO), szkolenia przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki (nie wiesz co to patent? nie szkodzi, wszystko Ci wytłumaczymy 🙂 ).

Potem będziesz mieć otwartą drogę do licencji strzelca sportowego oraz uzyskania pozwolenia na broń do celów sportowych. Do tego czasu przekonasz się, że sport strzelecki ma coś do zaoferowania dla każdego. Może polubisz strzelanie do rzutków? Może zasmakujesz w kwintesencji sportu strzeleckiego, a więc strzelectwie pneumatycznym? Może strzelanie dynamiczne, które wymaga nie lada skupienia i koordynacji?

Zainteresowany(a)? Świetnie! Wypełnij proszę poniższy formularz abyśmy wiedzieli jak się z Tobą skontaktować.