Z powodu niesprzyjającej dobrej zabawie pogody – impreza jest ODWOŁANA.

6 stopni powyżej zera i intensywne opady deszczu – to nie są warunki w jakich chcielibyśmy się spotykać, wymieniać doświadczeniami, prezentować swoje pasje rodzinie i znajomym.

Odwołujemy imprezę, ale już w poniedziałek zaczniemy planowanie kolejnej – już 19 maja odbędą się zawody z Obserwatorem ŚZSS – na które wszystkich zapraszamy.
„Złote Gacie” poczekają na zwycięzcę jeszcze dwa tygodnie.

Zaplanowane na 6 maja: kurs do patentu (TRAP) i Egzamin Licencyjny – odbędą się zgodnie z planem.

Zapraszamy na coroczny piknik strzelecki z KS Skaut. W tym roku odbędzie się w niedzielę 5 maja na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś”.

Zaczynamy o 11:00. Zapraszamy członków klubu: solo, z rodzinami, osobami towarzyszącymi i sympatykami. W trakcie pikniku zorganizowane zostaną atrakcyjne konkurencje i zabawy strzeleckie.

Zaprezentujemy cały klubowy arsenał, łącznie z najnowszymi klubowymi nabytkami. Postrzelamy do rzutków, celów metalowych i różnorodnych tarcz. Dla młodszych, i nie tylko, uruchomimy oś do strzelania z karabinków i pistoletów pneumatycznych. Na osi karabinowej będzie można postrzelać z AKMS- ów i AR-ów, również z przyrządami optycznymi.

Skaut to klub sportowy. Sport to rywalizacja. Na osi pistoletowej uruchomimy tor pojedynkowy, na którym będzie można spróbować swoich sił w starciach 1 na 1. Najlepsi będą rywalizować o „Złote Gacie Prezesa”.

Halinka ARMS wystawi stoisko ze swoimi pistoletami, a Doktor Samo Zło będzie opowiadał, co trzeba podszlifować, jaką sprężynkę założyć oraz dlaczego i czym należy smarować Wasz sprzęt.

Program imprezy ciągle ewoluuje, co chwilkę coś ciekawego przybywa. Będzie grill. Będą napoje. Będzie zabawa i przyjacielska atmosfera.

Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł i zawiera opłatę za strzelnicę oraz grilla. Dodatkowo proszę przygotować drobne na opłaty za konkurencje. Wszystkie atrakcje będą kosztować symboliczną piątkę lub dychę z wyjątkiem udziału w turnieju o złote gacie (20 zł).

Zapraszamy!

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Osoby towarzyszące prosimy o wpisanie w polu „uwagi” swojego wieku oraz imię i nazwisko klubowicza z którym przyjdą na piknik