W dniu wczorajszym (tj. 26.03.2019 r.) na strzelnicy przy ul. Filarowej odbyła się ostatnia, VI runda Ligi Bocznego Zapłonu Klubu Strzeleckiego “SKAUT” w Bielsku-Białej, którą od samego początku wspierał sponsor główny: Halinka ARMS

Emocji było co niemiara i wzrastały z każdą rundą, a że ta była ostatnią, to emocje sięgnęły przysłowiowego zenitu, gdyż nagrody ufundowane przez Halinka ARMS oraz ogromny puchar o którym już krążyły legendy, były praktycznie w zasięgu każdego uczestnika. Zacięta rywalizacja i wyrównana forma uczestników zagwarantowały, iż do samego końca nikt nie mógł spokojnie siedzieć i czekać na ogłoszenie wyników końcowych.

Jednak zwycięzca może być tylko jeden i został nim Robert Puzoń uzyskując wynik łączny 625 pkt. Drugie miejsce zajął Dawid Jurczyk z wynikiem łącznym 616 pkt. Trzecie miejsce przypadło Piotrowi Szczygieł, który osiągnął 603 pkt łącznie.

Dodatkowo zostały przyznane wyróżnienia dla zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach. W pistolecie sportowym pierwsze miejsce zajął także Robert Puzoń uzyskując wynik łączny 542 pkt. Drugi na pudle był Janusz Misiek osiągając 524 pkt. Trzeci był Piotrek Szczygieł z wynikiem 519 pkt.
W karabinie sportowym pierwsze miejsce zajął Piotr Dochniak (400 pkt.). Drugie miejsce przypadło Damianowi Potoczny (375 pkt.) , a trzecie miejsce zajął z tym samym wynikiem punktowym Robert Puzoń (miał jedną dziesiątkę centralną mniej).

Na koniec pragniemy jeszcze raz podziękować Halinka ARMS za wspaniałe nagrody. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy dorzucili swoje trzy grosze przy organizacji całej Ligi Bocznego Zapłonu. Jesteście wspaniali! Bez Was nie udałoby się tego wszystkiego zorganizować.

Tutaj wykorzystam okazję i dołożę prezesowskie „trzy grosze”: Łooki! Świetna robota! Dziękuje!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i liczymy, że w kolejnej edycji będzie Was o wiele wiele więcej … tak już planujemy kontynuację więc szlifujcie formę!
Liga Bocznego Zapłonu Klubu Strzeleckiego “SKAUT” w Bielsku-Białej wróci!