Rejestracja zamknięta!!!

Jakoś trzeba zakończyć ten zwariowany sezon…
W niedzielę 31 października 2021 r. zapraszamy na kolejne zawody z cyklu “Halinka ARMS Cup”, tym razem na strzelnicy terenowej w Brzeszczach-Jawiszowicach. Prognozy pogody obiecują być może ostatni, pogodny, jesienny weekend – więc warunków do strzelania i przyjacielskiej atmosfery nie powinno zabraknąć.

Po raz kolejny wskrzesimy strzelecki styl retro, przypomnimy o wycofanej z przepisów IPSC metody punktacji – Virginia.
Co to takiego? Tak w prostych słowach?
Limitowana przez opis toru ilość strzałów i określona procedura strzelania. Za każdy dodatkowy „shoot” dostajesz karę procedury, a jeżeli wykażesz się celnością przy tym nadprogramowym strzale – dostaniesz kolejna karę procedury za dodatkowy „hit”. Wiadomo – kara procedury to minus 10 punktów. (regulaminy i przepisy znajdziecie poniżej).

Również tory CLC dzisiaj są rzadko budowane. Świetne do treningu, ale stworzone głównie dla potrzeb zawodów korespondencyjnych z myślą o światowej klasyfikacji strzelców. Może kiedyś nasz Team zorganizuje i skoordynuje zawody korespondencyjne w kilku miejscach w Polsce?
Ale jak mawiał klasyk – “nie od razu Kraków zbudowano…”

Informacje o zawodach
Match Dajreaktor: MD Wojciech Kocoń
Range Masteressa: RM Halinka Drożdż
Obserwator Małopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego będzie obecny

Ilość torów: 6
Suma punktowanych trafień: 95
Limit strzelców na zawody główne:
40 osób (4 squady po 10 osób)

Dla zawodników nie posiadających własnej broni możemy udostępnić klubową. W takim jednak przypadku do opłaty startowej musisz jeszcze doliczyć koszt zużytej amunicji – 120 zł (100 szt. – niestety ceny amunicji szaleją).

Opłata startowa – 90 zł
– 1 zł – Juniorzy i uczestnicy Egzaminu Kompetencyjnego z Halinka ARMS 31.10.2021

Zapisy na zawody (wraz z opłatą) poprzez fomularz internetowy i szybkie przelewy. Koniec rejestracji 29 października godz. 18:00.

Harmonogram zawodów, 31 października 2021 (niedziela):
10:00 do 11:00 rejestracja i Gun Check
11:00 rozpoczęcie zawodów.
15:00 weryfikacja wyników + chrono
15:30 zakończenie zawodów.

Chętnie przyjmiemy pomoc techniczną przy budowie zawodów – proszę się zgłaszać: wkocon@ksskaut.pl .

Lunch: tym razem z uwagi na krótki okres czasu nie jesteśmy w stanie zorganizować cateringu na poziomie do którego Was przyzwyczailiśmy.
Na strzelnicy będzie udostępniony grill gazowy – więc zabierzcie kawałek kiełbasy, kaszanki, czy co kto tam lubi…
W trakcie zawodów będą dostępne ciepłe napoje.

Zapraszamy do rejestracji. Jeszcze Chwilunia! 🙂
Ilość miejsc jak to zwykle bywa jest mocno ograniczona.

Regulamin organizatora zawodów powstał w oparciu o przepisy Pistolet IPSC z roku 2004, pozostałe kwestie regulują aktualne przepisy Pistolet IPSC 2019.

9.2. Metoda punktacji „Virginia Count”

9.2.3. „Virginia Count” – nie limitowany czas aż do ostatniego strzału, limitowana ilość oddanych strzałów, wymagana ilość trafień danego celu do obliczenia wyników.

9.2.3.1. Punkty zawodnika obliczane są przez dodanie najwyższej wartości punktów wymaganej ilości trafień na dany cel, minus kary, podzielone przez całkowity czas (zapisywany do dwóch miejsc po przecinku) potrzebny zawodnikowi do ukończenia przebiegu, aby uzyskać współczynnik trafień.

Z ogółu wyników na danym torze zawodnik posiadający największy współczynnik trafień jest nagradzany przez przyznanie mu maksimum dostępnych punktów za dany przebieg, a wszyscy inni zawodnicy klasyfikowani są odpowiednio poniżej zwycięzcy na danym torze.

Zapraszamy
Halinka ARMS Dynamic Shooting Team