W tym roku możesz wspomóc działania naszego stowarzyszenia Klub Strzelecki SKAUT w Bielsku-Białej, przekazując nam 1,5% swojego podatku!

Aby przekazać 1,5% podatku na projekty stowarzyszenia KS SKAUT wystarczy w zeznaniu rocznym w odpowiednich komórkach wpisać KRS organizacji (KRS naszego partnera) 0000270261 oraz w komórce z celem szczegółowym wpisać KS STRZELECKI 1407.

Wpisując KRS naszego partnera przekażesz jemu swój 1,5 % podatku, a dzięki podaniu celu szczegółowego KS STRZELECKI 1407. Nasz partner przekaże te środki w formie darowizny na działalność naszego stowarzyszenia.

Całość zebranych w ten sposób środków zostanie przekazana na realizację celów statutowych naszego klubu, w szczególności na zakup broni i amunicji klubowej.

Po zakończeniu akcji udostępnimy członkom naszego stowarzyszenia szczegółowe rozliczenie z wykorzystanych środków z 1,5% podatku.

Jak wypełnić PIT? To proste!