Damy i Rycerze!

Toć przecież wszystkim doskonale jest wiadome, że dzięki współpracy naszego klubu z szacowną  Fundacją Studencką Młodzi Młodym dukaty, które szczodrze zasiliły skarbiec naszego klubu kwotą 15 136,02 zł tytułem 1,5% kontrybucji, jaką przekazali szlachetnie urodzeni: damy i rycerze oraz znamienici giermkowie z naszej Kompanii za Rok Pański 2023, zostały cudownie przemienione w 5 000 szt. błyszczących złotem 9 mm kulek OPEN oraz pozłacanych pestek do realizacji treningów. Kulki oddaliśmy w ręce naszego Nadwornego Mistrza Adriana Samsona, co by dalej mógł doskonalić sztukę strzelecką i na turniejach ukazywać swój kunszt i celność

Kwota otrzymana z Fundacji za 1,5% podatku: 15 136,02 zł
Kwota jaką wydał klub na zakup amunicji dla Adriana Samsona: 9 225,00 zł
Kwota jaką wydał klub na zakup amunicji do celów treningowych: 6 400,00 zł

Wielce dziękujemy za wspaniałą kooperację z Fundacją Studencką Młodzi Młodym  oraz za wszelką pomoc w okiełznaniu procedur z tym związanych.

Składamy również podziękowanie wszystkim darczyńcom za hojność i dar serca, a naszemu Mistrzowi życzymy wygranych turniejów i pokonania wszystkich konkurentów. Dzięki Waszym datkom i szczodrości, możemy również doskonalić umiejętności naszych klubowiczów i reprezentantów oraz nowych adeptów sztuki w konkurencjach strzelbowych.

Zarząd Klubu Strzeleckiego SKAUT