Serdecznie zapraszamy Klubowiczów i Klubowiczki, którzy właśnie zdali egzamin na patent strzelecki jak i shooters barw wszelkich na Targi Skautowe, które organizowane w siedzibie Klubu przy ul. Piastowskiej 22 w dniu 7 maja 2024 o godz. 19:30. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Klubowiczu, chcesz zobaczyć, czy kolega ma dłuższy … karabin od twojego, Klubowiczko, czy chcesz upewnić się, że dobrze leży w dłoni … ten pistolet, shootes barw różnych, chcecie porównać otwory … swoich luf i kaliber kulek? Te targi są dla Was!

Podczas targów, dowiecie się o:

– Drogach rozwoju strzeleckiego w naszym klubie,
– Działających w naszym klubie sekcjach strzeleckich a nasi instruktorzy i szkoleniowcy przybliżą Wam każdą z nich:

PSO – czyli BHP? Nie słyszałem vel. Ogień!

IPSC – Krecik – czyli Szybcy i Wściekli vel Dorwać Kreta,

Sekcja Statyczna – czyli Chill out vel. Chwila dla Ciebie,

Sekcja Rzutkowa – czyli Skąd ten talerz może wylecieć? vel. Daj!!!

Sekcja Long Range – czyli Czemu to nie weszło?!? vel. Im dłuższy tym lepszy.
– Możliwościach uzyskania dofinansowań do szkoleń specjalistycznych,
–Współpracy z Klubem i związanych z tym korzyściach.


Odpowiemy również na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące strzelectwa oraz działalności naszego Klubu.

Wbijajcie! KS Staut Team