sdr

Zapraszamy klubowiczów w najbliższą niedzielę 18.08.2019 na trening strzelecki organizowany na strzelnicy myśliwskiej RYŚ w Brzeszczach.
W trakcie treningu przewidziane jest dla chętnych omówienie zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, trening bezstrzałowy oraz trening strzałowy – strzelanie z pistoletu (mamy tylko krótką oś i możliwe jest strzelanie tylko do celów papierowych). Plan treningu może się zmienić.

WSZYSCY NOWI SĄ OBOWIĄZKOWO CHĘTNI na szkolenie 😉

Trening przeznaczony dla wszystkich klubowiczów. Będzie dostępna broń klubowa i pasy z kaburami. W formularzu poniżej zaznacz czy masz swoją czy będziesz strzelał z klubowej.

Zapraszamy również osoby z własną bronią.

Trening odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 (może się wydłużyć) na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach. Bardzo prosimy o przybycie na strzelnicę najpóźniej o 8:45 (trzeba załatwić sprawy papierkowe).

Prowadzący: Maciek Sobkowski

Koszt szkolenia:

  • Dla osób posiadających własną broń i amunicję 20zł
  • Dla osób korzystających z klubowej broni i amunicji 70zł – 150zł (w zależności od wystrzelonej amunicji)
  • Cena 50 zł za 50 strzałów 9×19 (w tym jest już koszt użyczenia broni i pasów). Dostępna broń: CZ 75 SP-01, CZ 75 SP-01 SHADOW, CZ 85 COMBAT, i CZ P10C.

Osoby które nie chcą strzelać na treningu, a chcą tylko poćwiczyć obsługę broni oraz osoby które posiadają własną broń i amunicję ponoszą tylko koszt opłaty za strzelnicę – 20zł

Maksymalna ilość osób: 15, obowiązkowa rejestracja:

[ninja_forms id=18]

W razie niesprzyjającej aury szkolenie zostanie przeniesione na inny termin.

Instruktorów którzy chcą pomóc w szkoleniu bardzo proszę o kontakt z Maćkiem tel.: 608508stotrzdzieści