sdr

Zapraszamy klubowiczów w najbliższą niedzielę 09.06.2019 na trening strzelecki organizowany na strzelnicy myśliwskiej RYŚ w Brzeszczach.
W trakcie treningu przewidziane jest omówienie zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, trening bezstrzałowy – ćwiczenia w bezpiecznym posługiwaniu się pistoletem, strzelbą gładkolufową oraz karabinem z wykorzystaniem amunicji ćwiczebnej, oraz trening strzałowy – strzelanie z pistoletu (mamy tylko krótką oś i możliwe jest strzelanie tylko do celów papierowych) oraz jeśli warunki pozwolą również strzelanie ze strzelby gładkolufowej oraz z karabinu.
Trening przeznaczony dla wszystkich chętnych klubowiczów. Będzie dostępna broń klubowa. Zapraszamy również osoby z własną bronią.
Jako bonus do szkolenia informujemy że będzie na treningu przedstawiciel Zarządu w osobie samego vice-Prezesa więc jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać na tematy klubowe to również będzie taka okazja. 

Trening odbędzie się w godzinach 9:00-12:00 na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach. Bardzo prosimy o przybycie na strzelnicę najpóźniej o 8:45 (trzeba załatwić sprawy papierkowe).

Prowadzący: Darek i Maciek Sobkowscy ( S. Brother’S )

Koszt szkolenia:

  • Dla osób posiadających własną broń i amunicję 20zł
  • Dla osób korzystających z klubowej broni i amunicji 70zł – 150zł (w zależności od wystrzelonej amunicji)

Osoby które nie chcą strzelać na treningu, a chcą tylko poćwiczyć obsługę broni oraz osoby które posiadają własną broń i amunicję ponoszą tylko koszt opłaty za strzelnicę – 20zł

Maksymalna ilość osób: 15, obowiązkowa rejestracja:

[ninja_forms id=18]

W razie niesprzyjającej aury szkolenie zostanie przeniesione na inny termin.

Instruktorów którzy chcą pomóc w szkoleniu bardzo proszę o kontakt z kolegą Pawłem tel.: 600438493