Gdzie: Strzelnica RYŚ w Jawiszowicach

Zapraszamy na trening strzelecki dedykowany nowym członkom klubu z naboru „Wiosna 2021” r. Pod okiem instruktorów odbędzie się szkolenie wprowadzające do konkurencji TRAP i Strzelby. Na szkoleniu zasymulujemy warunki panujące na prawdziwym egzaminie tak abyście nabyli obycia z tym rodzajem broni i konkurencji. Na szkoleniu w szczególności, zapoznamy Was z:

1. Działaniem strzelby typu Bock
2. Działaniem strzelby typu „Pompka”
3. Podstawami konkurencji TRAP – 15 strzałów
4. Podstawami strzelania do Popperów – 15 strzałów

Instruktorzy: Zbygniew Zeleźnik (TRAP), Mateusz Sołtysek (TRAP), Jerzy Mynarski (Strzelba)

Ponieważ jest was trochę rezerwację podzieliliśmy na grupy:

  1. Grupa 1A (6 osób) – Przychodzi na godz. 10:00 i zaczyna od TRAP-a, po zakończeniu przechodzi od razu na Strzelbę.
  2. Grupa 1B (6 osób) – Przychodzi na godz. 10:00 i zaczyna od Strzelby, po zakończeniu przechodzi od razu na TRAP-a.
  3. Grupa 2A (6 osób) – Przychodzi na godz. 11:30 i zaczyna od TRAP-a, po zakończeniu przechodzi od razu na Strzelbę.
  4. Grupa 2B (6 osób) – Przychodzi na godz. 11:30 i zaczyna od Strzelby, po zakończeniu przechodzi od razu na TRAP-a.

Zastrzegamy możliwość niewielkich poślizgów w rozpoczęciu poszczególnych grup – wszystko zależy od tego jak sprawnie pójdą treningi. Pamiętajcie proszę o zabraniu ze sobą okularów, ochronników słuchu, czapek, wody (w razie upału).

Zapraszamy!!