Gdzie: Strzelnica RYŚ w Jawiszowicach

Witajcie, zapraszamy na kolejne spotkania strzeleckie które odbędą się na strzelnicy KŁ Ryś w Jawiszowicach w terminach 22.11.2020 r. i 29.11.2020 r. Osoby bez własnej broni będą miały okazję poćwiczyć strzelanie pistoletu centralnego zapłonu. Na drugiej osi osoby z własną bronią będą mogły strzelić karabin lub strzelbę. Ze względu na panujące już obostrzenia w treningu może uczestniczyć tylko 10 osób a mamy do dyspozycji 2 osie. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych na trening: pistolet IPSC, karabin IPSC. Ilość miejsc ograniczona!

Dodatkowo strzelamy TRAPA – tylko z własną bronią. 

Pamiętajcie o obowiązkowych środkach ochrony: okulary, ochronniki słuchu i maseczki.

Godzina rozpoczęcia treningu TRAP: 9:00 (tylko własna broń)
Godzina rozpoczęcia pistoletu i karabinu: 10:00

Ilość zawodników: max 8 os. (osie kulowe)
Ilość zawodników TRAP: max 5 os.
Ilość obsługi: max 2 os.

Termin – 22.11.2020 r. – Rezerwuj
Termin – 29.11.2020 r. – Rezerwuj

  • Koszt treningu dla osób z własną bronią i amunicją: 35,00 PLN
  • Pistolet centralnego zapłonu (broń i amunicja klubowa – 50 strzałów) – 80 zł
  • Koszt treningu TRAP (tylko z własną bronią) w zależności od wystrzelonych rzutków rozliczane bezpośrednio na strzelnicy: 0,70 PLN/rzutek

Zapraszamy!!