Wyniki:
Pistolet IPSC
PP1
Karabin CZ
Trap
Parkour
Shoot-off MR

W dniu 12.07.2020 (niedziela) o godzinie 10.00 na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach odbędą się zawody strzeleckie z obserwatorem OZSS.

Organizatorem zawodów będą:
Klub Strzelecki SKAUT – konkurencje rzutkowe, karabinowe i PP-1
Klub Strzelecki Halinka-ARMS – pistolet IPSC


Konkurencje:
Pistolet IPSC – ilość strzałów ocenianych: 36, 3 tory krótkie CLC w punktacji Comstock.
Przepisy IPSC, Opisy torów.
Pistolet praktyczny PP-1 – ilość strzałów ocenianych: 30.
Regulamin konkurencji PP-1.
Karabin centralnego zapłonu 50m – wg przepisów ISSF, sera próbna: 5 strzałów, seria oceniana: 10 strzałów stojąc, 10 strzałów klęcząc.
Trap 25 – wg przepisów ISSF, 25 pojedyńczych rzutków.
Regulamin zawodów.
Parcour 25 – wg przepisów organizatora, 25 rzutków
Regulamin konkurencji Parcour.
Mini Rifle Shoot- Off – wg przepisów IPSC – konkurencja zostanie rozegrana po zakończeniu konkurencji Karabin Centralnego zapłonu – ok. godz. 15:00.
Regulamin konkurencji Shoot -OFF.

Aby wziąć udział w zawodach należy posiadać na strzelnicy aktualną licencję zawodnika PZSS (wystarczy wydruk z portalu PZSS) oraz dokument uprawniający do użytkowania ( pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, umowa użyczenia, itp.).

Zawodników prosimy o przyjazd na strzelnicę najpóźniej o godz. 9:30. Przypominamy, że na teren strzelnicy wnosimy broń rozładowaną. Wszyscy uczestnicy muszą być wyposażeni w ochronniki wzroku i słuchu, a także z uwagi na zagrożenie Covid-19 w odpowiednie środki ochrony (maseczki – wszyscy, rękawiczki jednorazowe – osoby korzystające z broni klubowej lub użyczające ją między sobą).

Rejestracja na zawody następuje po wypełnieniu formularza na stronie: www.zbrojownia.ksskaut.pl oraz opłaceniu zawodów! Na strzelnicy w dniu zawodów nie będzie możliwości zakupienia udziału w zawodach.
Zakończenie rejestracji: piątek 10 lipca 2020r godz. 20:00.


Osoby chcące pomóc w organizacji zawodów proszone są o kontakt z Dyrektorem Zawodów: Wojciech Kocoń (wkocon@ksskaut.pl, 600477725)
Problemy z rejestracją lub płatnością proszę zgłaszać na email: zbrojownia@ksskaut.pl.