W dniu 19.06.2021 (sobota) o godzinie 10.00 na strzelnicy Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach odbędą się zawody strzeleckie z obserwatorem OZSS.

Wyniki:
Szybki Józek
PP-1
Kcz 3×10
Trap
Shoot-Off Strzelba:
1. Paweł Danieluk
2. Jerzy Mynarski
3. Bartłomiej Dobrowolski
4. Michał Bolek

Organizatorem zawodów jest: Klub Strzelecki SKAUT

UWAGA NOWOŚĆ!
Po raz pierwszy na naszych zawodach, od godziny 14:00 będzie czynne stoisko Halinka Arms, na którym będzie można przymierzyć się do różnego rodzaju bronni, sprawdzić która najlepiej leży w ręce i zamówić!!! Zapraszamy serdecznie!!!

Squady: 4 po 15 osób – razem 60 zawodników + Obsługa

Harmonogram zawodów:
8:30 – Rejestracja obsługi i odprawa dla sędziów
9:00 – Prematch dla obsługi
9:00 – 10:00 – Rejestracja zawodników / Guncheck
10:00 – 14:00 – Konkurencje strzeleckie
od 13:00 – dostępny będzie Lunch (Catering)
od 14:00 – zapraszamy do stoiska Halinka Arms
od 14:00 – Shot-Off + Ogłoszenie wyników i zamknięcie zawodów

Konkurencje:
„Szybki Józek” – Speed Steel Pistolet IPSC – 4 rundy po 5 blach (20 strzałów) wg regulaminu PZSS. Konkurencja ku upamiętnieniu naszego zmarłego kolegi Józka Kuźlika.
Pistolet praktyczny PP-1 – ilość strzałów ocenianych: 30.
Karabin centralnego zapłonu 50m – wg przepisów ISSF, sera próbna: 5 strzałów, seria oceniana: 10 strzałów stojąc, 10 strzałów klęcząc, 10 strzałów leżąc do tarczy „żołnierz”.
Trap 25 – wg przepisów ISSF, 25 pojedyńczych rzutków.
Shoot-Off Strzelba – wg przepisów IPSC – konkurencja zostanie rozegrana po zakończeniu konkurencji Karabin Centralnego zapłonu – ok. godz. 14:00, konkurencja płatna na miejscu 10 zł za rundę (dostępna będzie klubowa broń i amunicja).

Ważne dokumenty:

Aby wziąć udział w zawodach należy posiadać na strzelnicy aktualną licencję zawodnika PZSS (wystarczy wydruk z portalu PZSS) oraz dokument uprawniający do użytkowania (pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, umowa użyczenia, itp.).

Zawodników prosimy o przyjazd na strzelnicę najpóźniej o godz. 9:30. Przypominamy, że na teren strzelnicy wnosimy broń rozładowaną. Wszyscy uczestnicy muszą być wyposażeni w ochronniki wzroku i słuchu, a także z uwagi na zagrożenie Covid-19 w odpowiednie środki ochrony (maseczki – wszyscy, rękawiczki jednorazowe – osoby korzystające z broni klubowej lub użyczające ją między sobą).

Rejestracja na zawody następuje po wypełnieniu formularza na stronie: www.zbrojownia.ksskaut.pl oraz opłaceniu zawodów! Na strzelnicy w dniu zawodów nie będzie możliwości zakupienia udziału w zawodach.
Zakończenie rejestracji: piątek 18 czerwca 2021r godz. 20:00.


Osoby chcące pomóc w organizacji zawodów proszone są o kontakt z Dyrektorem Zawodów: Mateuszem Sołtyskiem (msoltysek@ksskaut.pl, 792 792 721).
Problemy z rejestracją lub płatnością proszę zgłaszać na email: zbrojownia@ksskaut.pl.