Zacznijmy od „innych wieści”. W związku z tym, że nadal nie odzyskaliśmy dostępu do Google Workspace od poprzedniego Prezesa, KS SKAUT zwrócił się do firmy Microsoft i otrzymał licencję na używanie oprogramowania pakietu Microsoft Office dla potrzeb naszego stowarzyszenia … a to wszystko dzięki Mateuszowi Sołtyskowi, który przeprowadził wszystko od początku do końca.

Dzięki temu że mamy licencjonowany dostęp do oprogramowania, Zarząd korzysta z poszerzonych możliwości teleinformatycznych i w ostatni poniedziałek miał zebranie nie tylko z fonią. Poruszonych zostało kilka tematów (plany zawodów, imprez … ogólnej działalności klubu w najbliższym czasie) oraz parę tych które niestety z roku na rok przechodzą i uparcie nie chcą być załatwione, jak choćby koszulki klubowe czy klubowy sklep internetowy. Teoretycznie nic ważnego, ale żebyście wiedzieli, że Zarząd czuwa, myśli i działa ku chwale KS SKAUT.

Dodatkowo przykra wiadomość. Z Zarządu z końcem tego roku odchodzi Kuba Dutka – Skarbnik, i z tegoż miejsca chcemy mu podziękować za ogromny wkład jaki wniósł do klubu i trzymamy za dane nam słowo, że nadal możemy go męczyć.

Po złej wiadomości, czas na dobrą. Na miejsce Kuby od stycznia w „fotelu” Skarbnika KS SKAUT zasiądzie Janusz Misiek … tak, to ten co z tymi „rzutkami” ciśnie. Gratulujemy i obiecujemy, że nudzić się nie będzie, a Was będzie ścigać jak będziecie mieć zaległości.

Teraz z serii „znów nam to zrobili”. Klamka zapadła (nie mylić z potocznym określeniem broni krótkiej) i osoby zarządzające obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej zamykają wszystko co można … w tym i strzelnice, a nas pozbawiają możliwości korzystania ze swobód obywatelskich … bo nie jesteśmy zawodowcami. Już był taki grudzień … analogia sama się ciśnie na usta.

W związku z powyższym, z ogromną przykrością informujemy Was, że pomimo najszczerszych chęci jesteśmy zmuszeni do odwołania wszelkich imprez, spotkań, czy treningów, które planowaliśmy na początek 2021 roku. Oficjalnie do 17 stycznia mamy zakaz. Co przyniesie Nowy Rok? Miejmy nadzieję, że odwilż i normalność, bez przymusu i restrykcji.
Ostatni trening w tym roku 27 grudnia w Jawiszowicach. Zapraszamy serdecznie … są jeszcze wolne miejsca, lecz odradzamy czekać z decyzją i zapisem na ostatnią chwilę.

Wasz Zarząd