W związku z gwałtownie rozprzestrzeniającym się wirusem oraz z troski o wszystkich waszych bliskich i dalekich krewnych, przyjaciół czy znajomych oraz w związku z zaleceniem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, z prawdziwą przykrością Zarząd Klubu Strzeleckiego SKAUT w Bielsku-Białej postanowił ograniczyć do niezbędnego minimum działalność Klubu.

Odwołuje się więc z dniem dzisiejszym (tj. 11 marca) wszystkie imprezy i spotkania, które miały być realizowane w najbliższych terminach. Dodatkowo jutro (tj. 12 marca) odbędzie się ostatni dyżur w ramach Czwartku z Zarządem. Z uwagi na zamknięcie strzelnicy przy ulicy Filarowej nie odbędzie się druga tura Ligii Bocznego Zapłonu, zaplanowana na najbliższą sobotę. Nie będą realizowane również treningi czy spotkania, które planowaliśmy dla Was w najbliższym czasie. Osoby które zgłosiły chęć wstąpienia do Klubu, niestety muszą uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości.

Do wszystkiego powrócimy, jak cała zaistniała sytuacja się uspokoi. Zakończymy nabór. Przeprowadzimy do końca Ligę Bocznego Zapłonu. Wznowimy treningi i Czwartki z Zarządem. Tego możecie być pewni.

Zanim to jednak nastąpi, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bezwzględnie unikajcie dużych skupisk ludzi i myjcie ręce.