Drodzy Klubowicze

Dotarła do nas informacja, że w Skaucie jest grupa osób, które zostały zrekrutowane w zeszłym roku (2018) i nie posiadają jeszcze patentu PZSS. Nie posiadają najprawdopodobnie również kont na PZSS i są naszymi zagubionymi owieczkami.

W związku z powyższym prosimy Was o pomoc w namierzeniu ich, gdyż jak dobrze wiecie nie dysponujemy żadną bazą danych klubowiczów, poza tą którą sami właśnie tworzymy. Jeśli znacie kogoś, kto jest w Skaucie, lecz nie ma jeszcze patentu PZSS dajcie mu znać, niech jak najszybciej wpisze swoje dane do naszej bazy i skontaktuje się z Zarządem, najlepiej drogą mail’ową na adres: djurczyk@ksskaut.pl

Jeśli TY jesteś taką osobą to wiedz że właśnie Ciebie szukamy. Daj znać, że jesteś, pomożemy CI zdobyć upragniony patent PZSS, który jest pierwszym bardzo ważnym dokumentem dla każdego strzelca sportowego.

Ze strzeleckim pozdrowieniem
Wasz Zarząd