Zapraszamy na ostatnią, finałową rundę Ligi Bocznego Zapłonu z Halinka ARMS – zawodów z Obserwatorem ŚZSS.

Liga Bocznego Zapłonu to cykl 6 zawodów z Obserwatorem ŚZSS organizowanych przez KS SKAUT oraz sponsora cyklu – firmę Halinka ARMS.

Organizatorem zawodów jest: Klub Strzelecki SKAUT oraz klub strzelecki Halinka ARMS
Miejsce: Strzelnica Koła Łowieckiego „Ryś” w Jawiszowicach , start o 10:00
Ilość miejsc: 4 grupy po 15 osób = 60 zawodników + obsługa.

Harmonogram zawodów:
8:30 – 8:45 – Rejestracja obsługi.
8:45 – 9:00 – Odprawa dla sędziów.
9:00 – 10:00 – Prematch dla obsługi, rejestracja zawodników.
10:00 – Otwarcie zawodów.
10:00 – 14:00 – Mecz główny.
14:00 Shoot-Off strzelbowy, po zakończeniu ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Konkurencja główna:
Pistolet sportowy (bocznego zapłonu); 25 m; 5 strzałów próbnych i 20 strzałów ocenianych
Konkurencje dodatkowe:
Pistolet wg przepisów IPSC (CLC El Presidente, 12 strzałów ocenianych)
Karabin MiniRifle 3 postawy wg. przepisów IPSC (30 strzałów ocenianych)
Trap (25 rzutków)
Shoot-Off strzelbowy wg. przepisów IPSC (8 blach, konkurencja zostanie rozegrana na zakończenie, konkurencja płatna na strzelnicy). WYNIKI
Mini Sniper wg ragulaminu organizatora (konkurencja karabinowa, 100m, tylko dla zawodników posiadających własną broń z przyrządami optycznym). Konkurencja nie odbyła się. 🙁

Uwaga! Zapisy na konkurencję Mini Sniper tylko na adres email: paskuda@emcraft.eu

Do pobrania:
Regulamin zawodów: Tutaj
Regulamin konkurencji Mini Sniper: Tutaj
Aktualny ranking Ligi BZ 2022: Tutaj

Nagrody:
Dla 3 najlepszych osób w klasyfikacji łącznej (liczone są 2 najlepsze starty w pistolecie i 2 w karabinie) sponsor zawodów – Halinka Arms przygotował nagrody:
1. Miejsce – puchar i medal w klasyfikacji łącznej. Bon o wartości 600 zł do wykorzystania w sklepie Halinka-ARMS,
2. Miejsce – medal w klasyfikacji łącznej. Bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie Halinka-ARMS,
3. Miejsce – medal w klasyfikacji łącznej. Bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie Halinka-ARMS.

Aby wziąć udział w zawodach należy posiadać na strzelnicy aktualną licencję zawodnika PZSS.

Zawodników prosimy o przyjazd na strzelnicę najpóźniej o godz. 9:30. Przypominamy, że na teren strzelnicy wnosimy broń rozładowaną. Wszyscy uczestnicy muszą być wyposażeni w ochronniki wzroku i słuchu, a także z uwagi na zagrożenie Covid-19 w odpowiednie środki ochrony (maseczki – wszyscy, rękawiczki jednorazowe – osoby korzystające z broni klubowej lub użyczające ją między sobą).

Rejestracja na zawody następuje po wypełnieniu formularza na stronie: www.zbrojownia.ksskaut.pl oraz opłaceniu zawodów! Na strzelnicy w dniu zawodów nie będzie możliwości zakupienia biletów.
Start rejestracji: 30 maja, godz. 22:00
Zakończenie rejestracji: 10 czerwca 2022r. godz. 12:00.

Osoby chcące pomóc w organizacji zawodów proszone są o kontakt z Dyrektorem Zawodów: Mateuszem Sołtyskiem (msoltysek@ksskaut.pl, 792 792 721).
Problemy z rejestracją lub płatnością proszę zgłaszać na email: zbrojownia@ksskaut.pl.