Późno, bo późno, ale na wczorajszym zebraniu Zarządu KS SKAUT udało się sprecyzować zakres atrakcji jakie będą na Was czekać w czasie najbliższej imprezy Klubowej, jaką jest „Majówka ze SKAUTem”, która odbędzie się w niedzielę 8 maja br., na strzelnicy myśliwskiej w Brzeszczach-Jawiszowicach.

Majówka będzie miała przede wszystkim charakter pikniku. Zapraszamy wszystkich klubowiczów i sympatyków, z rodzinami i znajomymi. Każdy będzie mógł skorzystać ze wszystkich atrakcji lub zwyczajnie przyjść i spędzić czas wspólnie z innymi pasjonatami strzelectwa. Plotkując :), śmiejąc się, wymieniając doświadczenia … ogólnie miło spędzając czas. Według uznania i chęci. Bez przymusu i w rodzinnej atmosferze.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00.

Po pierwsze – stoiska:
Halinka-Arms, na którym zapoznać się będzie można z wszelkiego typu bronią, którą można zakupić w naszym zaprzyjaźnionym sklepie. Będzie też można pod czujnym okiem członków Halinka-Arms Dynamic Shooting Team za niewielką opłatą przestrzelać wybrane modele broni krótkiej, stuningowanej przez doświadczony dział techniczny HA.
Military-Zone, czyli kopalnia szpeju dla strzelców, myśliwych, poszukiwaczów zaginionej arki, asortyment od A do Z (uprzedzając pytania – mają kamizelki), z jak zwykle fachową obsługą i doradztwem w osobie Marcina Wiejaty.

Po drugie.
Kącik Klubowy, gdzie będzie można przestrzelać to co w Klubowym magazynie mamy, a więc pistolety, karabinki Mini Rifle i strzelby typu pomp action. Będą metalowe poppery i tarcze. Każdy będzie mógł pomacać i spróbować.

Po trzecie.
Kącik historyczny, kolekcjonerski, snajperski, czyli oś dla pasjonatów broni palnej oraz tych, którzy chcą się pochwalić zawartością swojej szafy. Z ostrożności procesowej zaznaczamy jednak, że nie można przynosić na strzelnicę armatohaubic oraz broni przeciwlotniczej…

Po czwarte.
Górka UFO. Rzutki, rzutki i jeszcze raz rzutki. Latająca porcelana w wersji podstawowej (czyli patentowej) jak i rozszerzonej (czyli parkour).

Po piąte.
Żadna majówka nie może się obejść bez klubowego grilla. Do wyboru: grochówka, karkówka, kurczaczek lub kiełbaska. Z odpowiednią zawartością dymu z węgla drzewnego.

Każdy uczestnik, który będzie chciał wziąć udział w „Majówce” proszony jest o wykupienie biletu, dla siebie i dla każdego członka swojej rodziny.

Dodatkowo wszystkie atrakcje będą odpłatne, ale ze względu na to, iż nie mamy zamiaru się rozpisywać, weźcie ze sobą jak najwięcej banknotów z Mieszkiem pierwszym…
Przypominamy, że wszystkie osoby przebywające na strzelnicy muszą nosić ochronniki wzroku i słuchu!!!

Przybywajcie :)))

Kto jest chętny do pomocy w organizacji imprezy – proszę o zgłoszenie się na email: wkocon@ksskaut.pl.