Po zawodach, nadchodzi chwila, w której chciałbym wszystkim bardzo podziękować. Za Zawody. Za rywalizację. Za doskonałą atmosferę i zaangażowanie w przeprowadzeniu nie tylko same imprezy, ale również za „całokształt” pracy, którą wkładacie w nasz klub.
Zawsze mam w takiej sytuacji „mam stracha”, że o kimś zaponę wspomnieć :(.

Po kolei:
Szeroko rozumiany dział techniczny: Józek, Robert, Jurek, Marcin, Michał, Zbyszek, Mirek i wszyscy, którzy przyjeżdżają wcześnie rano bo mogą i chcą.
Sędziowie: Zbyszek, Halinka, Andrzej, Paweł, Adam, Michał, Dwóch Piotrków, Mateusz, Magda, Darek i Maciek, Kuba i Tomek, Alicja, Łukasz i Dawid. No i fantastyczna sekcja strzelania do pomarańczowych mini-ufo, czyli Janusz, Jarek i Zbyszek Junior :)))).
Specjalne podziękowania dla Pani Ireny, pod której czujnym okiem Memoriał się odbył zgodnie z przepisami PZSS, ISSF oraz IPSC.
Grupa instruktorów
: Adaś Piotrek jeden i drugi, Robert, Zbyszek, Jacek, Mateusz i Zbyszek, Krzysiek, Darek i Maciek.
I wszyscy którzy pomagają i są. Na ostatnich zawodach pomagali wszyscy, sporo kolegów zostało po zawodach i pytało czy nie potrzebujemy pomocy. Był np. kolega, który dopiero zaczyna przygodę ze strzelectwem. Marcinie – dziękuje bardzo.
Zamieszczam poniżej link do zbioru zdjęć z zawodów – na razie w taki sposób, bo się na tym nie znam (przydałby się do pomocy ktoś, kto zna się na WordPressie i mógłby ogarniać informacje i multimedia na stronie klubowej).
link do zdjęć

Dla przypomnienia wyniki:
Klasyfikacja łączona, Karabin, PP2, Strzelba IPSC, Trap, Shoot-off
Fakt warty zanotowania – Shoot-OFF wygrał kolega Marek – pierwszą licencję odebrał przed zawodami!

Na stronie z wynikami pojawił się także oficjalny komunikat z zawodów lipcowych.

Jedna mała łyżeczka dziegciu w tym basenie miodu – szkoda, że rozdanie nagród i dyplomów musimy robić na początku zawodów, a nie jak należy na końcu.

A na koniec o tych najbliższych planach.
Najważniejsze będzie dzisiejsze Walne – będziecie? Wystawiliście pełnomocnictwo? Mam nadzieję, że jedno albo drugie. Nasz Statut wymaga Waszej obecności, Waszego głosu. Sprawdziła go Kancelaria Adwokacka. Maciek pewnie teraz nanosi poprawki (przecinki itp.) i sprawdza tekst ostatecznie.
informacja o Walnym

22 września, niedziela – trening w Jawiszowicach.

29 września, kolejna niedziela – szkolenie Home Defence z Jarkiem Hebdą – szczegóły do piątku – można się już rejestrować – koszt 250 zł.

Strzelnicę w Jawiszowicach mamy zarezerwowaną w do końca października (niedziele). Jak pogoda pozwoli – możemy strzelać nawet do grudnia.

I jeszcze jedno. Nadkomisja artystyczno-marketingowa dopracowała się nowego loga klubowego, który zaskoczyliśmy wszystkich – mam nadzieję pozytywnie. Teraz na tapecie są koszulki, znaczki naklejki. Plany są ambitne, niektóre irracjonalne… jak np. śpioszki dla niemowląt w barwach klubowych. :)))
Pewnie się narażę wysokiej komisji, ale nie mogę się powstrzymać – wersja nr 529 – ciągle niedopracowana. :)))

AVE!