Późno bo późno, jednak zrobiło się ciepło. Kwiaty zakwitły, kobiety odsłaniają coraz więcej swoich atutów, ludzie chętniej wychodzą z domów i szukają możliwości do aktywności … sportowej, a wiosenny nabór do KS SKAUT w Bielsku-Białej zakończył się w połowie kwietnia br.

Jednak dla tych którzy przespali wiosenny nabór mamy dobrą wiadomość. Planujemy kolejny nabór na jesień 2021 r., czyli tak na wrzesień. Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem do KS SKAUT w Bielsku-Białej i złapania przysłowiowej „zajawki” na strzelectwo lecz umknął wam wiosenny nabór, to polecam wypełnić poniższy formularz. Ułatwi to nam kontakt z wami, także bez skrępowania wypełniać dane i do zobaczenia na jesień 🙂

P.S.

Osoby, które wpisały się na poprzednim formularzu rekrutacyjnym po terminie, będą proszone o ponowną rejestrację!