Przypominam terminy szkoleń praktycznych dla nowego naboru:

  • 15.07 16.00-19.00
  • 22.07 16.00-19.00
  • 29.07 16.00-19.00

Szkolenie odbędzie się na strzelnicy KŁ Ryś w Jawiszowicach. Dokładna lokalizacja: https://goo.gl/maps/sajHPemkG3pxLn3FA.

Proszę o punktualne przybycie osób zapisanych na poszczególne terminy. Proponuję zabierzcie coś na komary oraz zapas dobrego humoru.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt: Piotr Dochniak 606-349-721

Koronawirus odpuszcza, Klub Strzelecki SKAUT w Bielsku-Białej się rozkręca i ogłasza wszem i wobec, dodatkowy nabór nowych członków klubu.

Chętnych zapraszamy do naszej siedziby w Bielsku-Białej przy ulicy 1 Maja 19 w czwartki (18 i 25 czerwca oraz 2 lipca br.) od godziny 17.00 do 20.00. Będzie można wszystko wyjaśnić, wypełnić deklarację i napić się kawy z Zarządem 😉

Można również napisać do nas na nasz adres e-mail: zarzad@ksskaut.pl. Odpowiemy najszybciej, jak tylko będzie to możliwe, na wszystkie maile, prześlemy dokumenty i wyjaśnimy co będzie wymagać wyjaśnienia.

Warto się pospieszyć bo szkolenie teoretyczne odbędzie się już 9 lipca o godzinie 18.00 w hotelu Qubus w sali B i do tego czasu będzie się można zapisać do klubu.

Potem będzie jeszcze szkolenie praktyczne, oficjalne przyjecie do Klubu, szkolenie przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki (nie wiesz co to patent? nie szkodzi, wszystko Ci wytłumaczymy 🙂 ) i będzie otwarta droga do licencji strzelca sportowego oraz uzyskania pozwolenia na broń do celów sportowych.

Do tego czasu pokażemy Wam, że sport strzelecki ma coś do zaoferowania dla każdego. Strzelectwo statyczne, dynamiczne, rzutki, śrut i kule, zapach spalonego prochu o poranku … zainteresowany(a)? Świetnie!

Zapraszamy! Przyjdź, napisz, zostań z nami 🙂