Krótko! Stowarzyszenie Klub Strzelecki „SKAUT” w Bielsku-Białej rozpoczyna nabór nowych członków Klubu. Tylko do 28 marca 2022 r. czekamy na twoje zgłoszenie poprzez formularz (pod tekstem).

Termin krótki ale już 30 marca 2022 r. o godzinie 18.00 odbędzie się w Hotelu Qubus w Bielsku-Białej, spotkanie informacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pragnące przystąpić do stowarzyszenia Klub Strzelecki „SKAUT” w Bielsku-Białej.

Po co to spotkanie? Przyjdź, a dowiesz się czego wymagamy, co oferujemy i co umożliwiamy. Poznasz terminy oraz miejsce obowiązkowego szkolenia teoretycznego i praktycznego. Na szkoleniach, a później również na treningach nasi doświadczeni instruktorzy uzbroją Cię w wiedzę dzięki której będziesz wiedzieć co, jak, gdzie i po co. Przygotujemy Cię do zdania egzaminu na patent strzelecki, który otwiera szerokie drzwi do strzelectwa sportowego … a potem to już poleci 🙂

Licencja PZSS. Uzyskanie pozwolenia na broń do celów sportowych. Szafa pancerna … zawsze za mała. Twoja pierwsza broń … a do tego czasu przekonasz się, że KS SKAUT to przede wszystkim pozytywnie zakręceni ludzie, a sport strzelecki dla każdego ma coś do zaoferowania: strzelanie dokładne, długodystansowe, dynamiczne, rzutki … do wyboru do koloru.

To co? Widzimy się w środę 30 marca o godzinie 18.00 w Hotelu Qubus w Bielsku-Białej.

Wypełnij jeszcze poniższy formularz abyśmy wiedzieli jak się z Tobą skontaktować … i do zobaczenia.

Zarząd KS SKAUT.