Interesujesz się strzelectwem sportowym, ale nie wiesz jak zacząć? Może Twoi znajomi już strzelają i chciałbyś móc zrozumieć o czym z taką pasją dyskutują (np. o wyższości CZ nad Glockiem i odwrotnie)? Dobrze trafiłeś(aś)! W maju planujemy rozpocząć nabór nowych członków klubu, a co za tym idzie: spotkania informacyjne, szkolenia teoretyczne, szkolenia praktyczne, szkolenia przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki (nie wiesz co to patent? nie szkodzi, wszystko Ci wytłumaczymy 🙂 ). Potem będziesz mieć otwartą drogę do licencji strzelca sportowego oraz uzyskania pozwolenia na broń do celów sportowych. Do tego czasu przekonasz się, że sport strzelecki ma coś do zaoferowania dla każdego. Może polubisz strzelanie do rzutków? Albo obmyślanie strategii przebiegów na torze do strzelań dynamicznych? (oprócz strategii jest tam oczywiście całkiem sporo strzelania 😉 )

Zainteresowany(a)? Świetnie! Wypełnij proszę poniższy formularz abyśmy wiedzieli jak się z Tobą skontaktować, gdy nadejdzie właściwy moment.

[ninja_forms id=11]