Wszystkich chętnych wstąpieniem do Klubu Strzeleckiego SKAUT w Bielsku-Białej, serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 3 czerwca 2019 r. o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej hotelu Widok Centrum w Bielsku-Białej przy ulicy Widok 12.

Na spotkaniu przedstawione zostaną najważniejsze kwestie związane z wstąpieniem do KS Skaut oraz co dzięki nam możesz zyskać, czego się nauczyć, z czego i gdzie postrzelać. Postaramy się również w miarę możliwości opowiedzieć o planach na najbliższą przyszłość jeśli chodzi o rozwój Klubu, a może i odpowiedzieć na kilka waszych pytań.

Dlatego serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu i wstąpienia już teraz do Klubu Strzeleckiego SKAUT w Bielsku-Białej, bo naprawę warto.

Spełniaj swoje dziecięce marzenia związane ze strzelectwem. Doskonal swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Bierz udział w zawodach aby porównać swoje umiejętności z innymi. Zacznij dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?