Mr Hong Jong Bo – tajny konsultant FBI w KS SKAUT 🙂

Gdzie: Strzelnica RYŚ w Jawiszowicach

Kiedy: 28.05.2023 godzina 10.00-14:00


Koszt: 65,00 PLN (20 miejsc)
Strzelam z broni klubowej 9mm 60 szt.: 85 PLN

Zapraszamy na mini zawody KS SKAUT (bez obserwatora SZSS) organizowane na strzelnicy Koła Łowieckiego Ryś W Jawiszowicach. Na zawodach będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie wykonując prawdziwy test FBI, którego regulamin zamieszczamy poniżej. Zawody zakończą się ogłoszeniem zwycięzców! Każdy zawodnik otrzyma metryczkę z wynikami. W przyszłości zorganizujemy kolejne takie zawody i będzie można porównać swój progres strzelecki!

Pamiętajcie ubrać się stosownie do warunków atmosferycznych oraz zabierzcie ochronniki słuchu i wzroku. I najważniejsze zabierzcie ze sobą sporą porcję humoru.

Oprócz zawodów w tym dniu organizujemy także treningi KSK Kret (IPSC) oraz TRAP / Parcour – połącz więc przyjemne z pożytecznym.

Rejestracja KSK KRET (IPSC)