Już o tym pisaliśmy, jednak dla tych, którzy nie mają czasu sprawdzać wszystkich wpisów przypominamy bardzo ważną wiadomość:

19 września 2019 r. odbędzie się Statutowe Walne Zebranie Członków Klubu Strzeleckiego SKAUT w Bielsku-Białej, na które zapraszamy już teraz i zachęcamy do wzięcia w nim udziału, gdyż bezwzględnie musimy zmienić nasz statut, choćby w zakresie podstawy prawnej, która jest przywoływana w preambule statutu.

Jeśli macie jakieś pomysły odnośnie zapisów konkretnych puntów naszego statutu lub czego tam jeszcze brakuje, zapraszamy na nasze forum, gdzie można zapoznać się z projektem nowego statutu i dyskutować o wszystkich zmianach.

Niestety jeszcze nie znamy dokładnej godziny i miejsca, jednak już teraz możecie bukować sobie popołudnie, bo musi nas się zebrać odpowiednio duża ilość do zmiany statutu, aby odpowiadał aktualnym wymogom prawnym. Bez zmiany aktualnego statutu, nie dostaniemy licencji klubowej PZSS, a w finale my również nie będziemy mogli przedłużyć waszych licencji zawodniczych PZSS na kolejny rok.

Dla „leniuchów” jest, dobra wiadomość i jednocześnie prośba całego Zarządu. Jeśli nie będziecie mogli/chcieli wziąć udziału w tym konkretnym Walnym, przekażcie swoje upoważnienie komukolwiek z Zarządu. Przekażcie również takie upoważnienie nawet jeśli planujecie być, tak na wszelki wypadek, jeśli przyjedziecie upoważnienie zostanie Wam zwrócone.

Z powodów podanych powyżej nie możemy sobie pozwolić aby to konkretne Walne Zebranie nie uchwaliło zmian statutu. Upoważnienia można zostawiać członkom Zarządu podczas naszych zawodów, treningów, czy Zarządowych dyżurów czwartkowych.

Zamiany są potrzebne abyśmy dalej mogli działać, więc liczymy na Was.