Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim klubowiczom, waszym rodzinom i bliskim wam osobom, życzymy abyście zwłaszcza te Święta spędzili w gronie rodzinnym, uśmiechnięci i przepełnieni miłością. Aby zmartwychwstały Jezus Chrystus wlał w wasze serca otuchę i nadzieję. Otuchę, że wszystko ma swoje miejsce oraz czas i nic nie dzieje się bez przypadku. Nadzieję, że w tym roku oddadzą nam ten niewielki skrawek naszej wolności i otworzą strzelnice na stałe, a nie tymczasowo, że będziemy mogli się spotkać, powspominać tych których już nie ma wśród nas przy huku wystrzałów i zapachu prochu, że nikt nie zapomniał jakie przepisy bezpieczeństwa są określone na strzelnicy, że ręce będą pewne, że … będzie normalnie, ale tak po staremu.

Przede wszystkim jednak życzymy Wam dużo zdrowia, bo aktualnie jest leczona wyłącznie jedna choroba i zdrowie jest u każdego nie tylko po stronie deficytu ale do tego na sporym kredytowanym debecie. Dodatkowo przypominamy Wam o powołanej w zeszłym roku tradycji „suchego poniedziałku”, w którym każdy strzelec ćwiczy na sucho w Wielkanocny poniedziałek, albo wręcz spędza czas z rodziną i ćwiczy techniki relaksacyjne w sytuacjach „stresowych”. Pamiętajcie, każdy trening jest dobry w porównaniu do brak treningu.

Mimo wszystko i na przekór wszystkiemu … radosnych Świąt Wielkanocnych i oby do jak najszybszego zobaczenia na strzelnicy życzy:

Wasz Zarząd KS SKAUT.