Nadeszła w końcu długo wyczekiwana przez wszystkich strzelców wiosna, a wraz z nią bardzo wyjątkowy czas Świąt Wielkiej Nocy. Świąt pełnych nadziei, której zwłaszcza w tym roku bardzo wszystkim potrzeba. Świąt radosnych i rodzinnych, chociaż w tym roku jakoś nikomu do śmiechu nie jest, a z rodziną rozmawia się zazwyczaj przez telefon.

Tym bardziej wszystkim klubowiczom, waszym rodzinom i bliskim wam osobom, życzymy abyście w te Święta Wielkiej Nocy byli uśmiechnięci i przepełnieni miłością. Aby zmartychwstały Jezus Chrystus wlał w wasze serca otuchę i nadzieję. Nadzieję, że jak najszybciej znów strzelnice będą otwarte i będziemy mogli się tam spotkać, że znów będzie można powąchać zapach prochu o poranku, że po tym wielomiesięcznym suszeniu w domu żaden tor IPSC nie będzie za trudny, a na tarczy będą same „dychy centralne”, że wszyscy będą znali i stosowali przepisy bezpieczeństwa na strzelnicy, że sędziowie będą widzieć same 10.9 i Alfy, a timery zatrzymają się w miejscu.

Przede wszystkim jednak życzymy Wam zdrowia i cierpliwości, bo aktualnie zdrowie jest u każdego po stronie deficytu a suszenie w domu mimo, że nudne jest doskonałą podstawą budującą dobre nawyki i pamięć mięśniową. Dlatego zamiast tradycyjnego „lanego poniedziałku”, ogłaszamy wszem i wobec, że oto narodziła się nowa świecka tradycja „suchy poniedziałek”. Od tego roku poniedziałek Wielkanocny, niech będzie dniem, w którym każdy strzelec ćwiczy na sucho.

Wesołych Świąt Wielkanocnych i oby do jak najszybszego zobaczenia na strzelnicy życzy Wasz Zarząd KS SKAUT.