W radio Czerwone Gitary wyśpiewują „Dzień jeden w roku”. Z kuchni zaczynają dolatywać zapachy wigilijnego barszczu, smażonego karpia i piernika. Choinka przystrojona migocze kolorowymi światełkami … tak, już czas na Wigilię Bożego Narodzenia.

Dzisiaj każdy z nas zasiądzie do uroczystej kolacji w gronie najbliższych. Przełamie się opłatkiem z nimi, życząc sobie wzajemnie: „Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia”. Pewnie łezka albo i dwie zabłysną na policzku za tymi, którzy już odeszli … bo w tle zabrzmi „Kolęda dla nieobecnych” w wykonaniu Zbigniewa Preisnera i Beaty Rybotyckiej.

Lecz zanim to wszystko nastąpi, chcielibyśmy złożyć wszystkim klubowiczom, waszym rodzinom oraz sympatykom KS SKAUT, życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby radość z narodzin Syna Bożego zagościła u Was na dłużej, niż tylko na Święta, a w nadchodzącym Nowym 2022 Roku życzymy Wam tego co zawsze, czyli normalności bez przymusu i represji, a na strzelnicy bezpieczeństwa, pewnej ręki i bezdennych wiader z amunicją.

Wasz Zarząd