W dniu wczorajszym, a więc 6 lipca, obrady Zarządu wyjątkowo odbyły się poza klubowym biurem. Niemniej nie wiadomo, czy dzięki wczorajszemu precedensowi nie narodziła się nowa świecka tradycja, że obrady Zarządu odbywają się na gruncie „neutralnym” … czas pokaże.

O czym dyskutowaliśmy? Jak zwykle, w telegraficznym skrócie:

  1. Koszulki klubowe – pomimo tego, że już miesiąc minął i wstępnie mamy wybranego wykonawcę projektu, nadal nie mamy wybranego wykonawcy, któremu moglibyśmy zlecić wykonanie koszulek. Jesteśmy na ostatniej prostce i chcemy Wam zaprezentować projekt jeszcze w tym miesiącu, zanim go zatwierdzimy.
  2. Nabór nowych klubowiczów – pozostało parę osób z majowego naboru, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w szkoleniu wstępnym, więc nie mogli wstąpić do Klubu. Dodatkowo wciąż spływają do nas nowe zgłoszenia od osób zainteresowanych wstąpieniem do Klubu. Dla tych osób planujemy przeprowadzenie szkolenia jeszcze w lipcu. Dodatkowo planujemy przeprowadzenia kolejnego naboru na późną jesienią, po zakończeniu ligi pneumatycznej …
  3. Liga pneumatyczna – tak jak napisane zostało powyżej, na jesień planujemy ruszyć z kolejną ligą sportową, mamy już swoje pneumatyki, więc czemu nie? Liga bocznego zapłonu pokazała, że nawet przy małym kalibrze jest fajna zabawa i emocje do ostatnich startów, więc powielimy schemat w śrucie. Mamy nadzieję, że i ta liga przypadnie Wam do gustu.
  4. Strzelnica dla Klubu – nadal poszukujemy miejsca, czy to na otwartą czy to na krytą strzelnicę. Pojawiło się kilka miejscówek i jesteśmy w trakcie rozpoznawania możliwości wejścia czy to we współpracę, czy najem, czy inny sposób „położenia klubowej łapy” na którymś z tych obiektów … więcej szczegółów podamy dopiero po tym jak będą pewniki. Tak czy siak działamy.
  5. Walne Zebranie – bukujcie już sobie popołudnie 19 września 2019 r. Na ten dzień planujemy zwołać Walne Zebranie Członków Klubu, na którym zmienimy status Klubu. Dla tych co jeszcze nie wiedzą, nasz aktualny statut ma bardzo nieaktualną podstawę prawną, którą musimy bezwzględnie zmienić, jeśli chcemy mieć w przyszłym roku licencję PZSS. Projekt zmienionego statutu postaramy się Wam udostępnić jak najszybciej na naszym forum, żebyście mogli się z nimi zapoznać, gdyż poza zmianą podstawy prawnej statutu, planujemy wprowadzić dodatkowych kilka kosmetycznych zmian, które naszym zdaniem poprawią funkcjonowanie Klubu i ułatwią Wam życie.
  6. Internetowy system zapisów– planujemy jak najszybciej uruchomić sklep internetowy, w którym będziecie mogli kupić starty w konkretnych konkurencjach na klubowych zawodach, dzięki czemu Wy będziecie pewni miejsca, a my będziemy w stanie zaplanować tak zawody aby je przeprowadzić jak najsprawniej. Finalnie w sklepie pojawiać się będą również zapisy na szkolenia, treningi, zawody oraz klubowe gadżety (koszulki, czapeczki, itp.).

Także jak widzicie, dzieje się wiele ale nie zamierzamy zwalniać tempa.