Szanowne Koleżanki i szanowni Koledzy, z uwagi na bałagan z jakim obecny Zarząd musi się uporać w Klubie, w tym również bałagan związany z waszymi wpłatami dokonywanymi we wcześniejszych latach, jak i bałagan osobowy, Zarząd KS „SKAUT” podjął decyzję o wykluczeniu blisko 130 osób z Klubu. W założeniu są to osoby, które nie płaciły składek od 2016 r. i nie przejawiały żadnej aktywności w życiu Klubu.

W związku z czym na dniach wysłane zostaną do tych 130 osób oficjalne pisma z informacją o wykreśleniu z Klubu. Zdaję sobie sprawę, że przy tym „remanencie”, prowadzonym w tak ekstremalnych warunkach i bajzlu otrzymanym w spadku po poprzednim Zarządzie, takowy list może trafić do aktywnej osoby.

Pragnę podkreślić, iż celem Zarządu jest uporządkowanie tego co zastał i jeśli czujecie, iż decyzja o wykluczeniu Was z Klubu, jest krzywdząca, błędna, nieuzasadniona bądź zwyczajnie się z nią nie zgadzacie, skontaktujcie się jak najprędzej z którymkolwiek z członków Zarządu KS „SKAUT”.

Zanim podejmiecie akcje „odwetowe”, zadzwońcie, przyjdźcie, pogadamy na spokojnie i wyjaśnimy sobie wzajemnie całą sytuację. Wszystko jest do odkręcenia.