Sprawozdanie opóźnione w czasie, jednak obiecaliśmy jawność i nadal chcemy abyście wiedzieli co robimy „za waszymi plecami”, więc … Zarząd spotkał się po Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu już w poszerzonym składzie. W związku z podjętymi na Walnym uchwałami zatwierdzającymi sprawozdania finansowe, było dużo podpisywania. Stosik dokumentów był pokaźny.

Podczas podpisywania dokumentów poruszonych zostało kilka tematów m.in.:

1.    Naprawy po zawodach – pierwsze zawody na strzelnicy myśliwskiej przeszły do historii, niestety właściciel strzelnicy w Brzeszczach nie był do końca zadowolony z tego, w jakim stanie ją opuściliśmy. naprawiliśmy już wały i postrzelane budki … robotę trzeba jednak dokończyć, szukamy ochotników, bo jak Prezes się za to zabrał, to niestety wygląda to gorzej 🙂

Wiceprezes zabrał się ostro za robotę

2.    Strzelnica wojskowa na 100 m – wyszła z Waszej strony inicjatywa aby Zarząd podjął próbę negocjacji możliwości dostępu do strzelnicy wojskowej na Błoniach w Bielsku-Białej. Temat jest … rozwojowy. Dyskutowaliśmy co możemy zrobić abyśmy mogli i z tego obiektu skorzystać. Na tą chwilę bez konkretów, bo jak sama nazwa wskazuje, jest to obiekt wojskowy, więc poruszamy się po polu minowym 😉

3.    Koszulki i czapeczki klubowe – bez dwóch zdań przydałoby się odświeżyć garderobę, jeśli nie na ten to chociaż na następny sezon strzelecki. Jesteśmy aktualnie na etapie poszukiwania dostawców, którzy jednocześnie byliby producentami odzieży sportowej, tak aby była dla was jak najszersza możliwość personalizacji, przy najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny.

4.    Nabór nowych klubowiczów – mieliśmy zorganizować nabór w maju, jednak w związku z tym, że rzeczywistość nie chciała się nagiąć do naszej woli, a doba nadal trwa tylko 24h, to się zwyczajnie nie wyrobiliśmy (spotkanie informacyjne odbyło się wczoraj, tj. 3 czerwca i uczestniczyło w nim 40 osób)

Spotkanie informacyjne z kandydatami na klubowiczów

5.    Pozostałe tematy: zmiana KRS (w związku z poszerzeniem się Zarządu), złożenie sprawozdań (jak się finalnie okazało zaległości były tak spore, że kilka z zatwierdzonych na Walnym sprawozdań było tak zamierzchłych, że nawet skarbówka już ich nie chciała. Trudno, ich strata 😉 Najważniejsze, że w końcu wszystkie zaległe sprawozdania zostały złożone).

Plik dokumentów dostarczony do skarbówki

Dużo się dzieje i nie o wszystkim zostało napisane, a i tak ściana tekstu wyszła. Niemniej to co najważniejsze jest powyżej.