Dostajemy sporo zapytań odnośnie naboru do naszego Klubu. Dzwonicie, piszecie … więc bez zbędnych wstępów, wszem i wobec ogłaszamy:

NABÓR DO KLUBU STRZELECKIEGO „SKAUT” W BIELSKU-BIAŁEJ RUSZYŁ!

Co trzeba zrobić?

  1. Pod TYM linkiem jest formularz. Wypełniając go zostawiasz nam swoje dane, abyśmy wiedzieli, że chcesz razem z nami strzelać.
  2. Zalecamy udział w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 3 listopada br. o godzinie 19:00, w naszej siedzibie, w Bielsku-Białej przy ulicy Piastowskiej 22. TAK! To nie jest pomyłka, już 3 listopada! Na spotkaniu wyjaśnimy pokrótce, jak, gdzie i na czym szkolimy. Czemu to tak długo trwa. Jak ogromną frajdę sprawia strzelanie i jak uzyskać z nami pozwolenie na broń palną … oraz odpowiemy na twoje pytania dotyczące naszego Klubu, strzelania, instruktorów, licencji, formularzy, procedur, przepisów itp.
  3. Tydzień później, czyli 10 listopada br. o godz. 19:00, również w naszej siedzibie (ul. Piastowska 22, Bielsko-Biała) odbędzie się obowiązkowe szkolenie podstawowe część teoretyczna. Na szkoleniu przedstawimy nieco teorii do przyswojenia i późniejszego stosowania na strzelnicy.
  4. Natomiast 18 i 25 listopada br. przeprowadzimy obowiązkowe szkolenie podstawowe część praktyczną na strzelnicy LOK przy ul. Filarowej 52 w Bielsku-Białej z podziałem na tury (1 tura o 17:00, 2 tura o 17:45, 3 tura o 18:30). Dodatkowy opis wydaje się być zbędny 😉

Egzamin na patent w kwietniu 2023 r.

Szybka decyzja. Nie ma co czekać. Następny nabór dopiero na wiosnę 2023 r.!

My jesteśmy gotowi, a Ty?